Skladacikola.com Skladacikola.com

Česká značka Amulet s 24 letou tradicí v těchto dnech představila 29" horská elektrokola se středovými pohony 2016, které jsou kompletované v České republice. Jsou vybavená pohonnými jednotkami EV Bike Power Kit (8Fun Bafang BBS-01) o nominálním výkonu 250W v kombinaci s bateriemi o kapacitě 468 Wh.

"Náročnější zákazník" si může zvolit silnější pohon o nominálním výkonu 750W (8Fun Bafang BBS-02) nebo nově také extrasilný pohon o nominálním výkonu 1000W (8Fun Bafang BBS-HD), převodník 43, 44, 46 nebo 48 zubů a jako doplněk si může pořídit náhradní kompletní zapletená kola o rozměru 650+ (27.5 x 2.8").

Standardem horských elektrokol Amulet je kvalitní rám s unikátní geometrií QCG - Quick Curve Geometry (rychle zatáčecí geometrie), která byla vyvinuta na základě vlastních zkušeností a poznatků. Geometrie rámu společně s širokými řidítky, krátkým představcem a sedlovou trubkou s malým offsetem nabízí jezdci rychlou a bezpečnou jízdu s vysokou obratností jak v těžkém sportovním terénu, tak v úzkých městských uličkách.

Další z originálních výrobků je pak řada komponentů Race Light, které jsou, stejně jako rámy Amulet s Quick Curve Geometry, vyvinuty a designovány cyklisty pro cyklisty s velkým důrazem na funkčnost a vzájemnou souhru s ostatními díly každého elektrokola.

  • skvělý poměr cena/výkon
  • unikátní geometrie rámu QCG
  • originální komponenty Race Light
  • zaměnitelná 29" zapletená kola za 650+
  • volitelný typ středového pohonu
  • snadný záruční i pozáruční servis
  • výborná cena a snadná dostupnost náhradních dílů

Kde nakoupit

 

Elektrokola Amulet v našem internetovém obchodě.

Horské elektrokolo Amulet eStar 29
Horské elektrokolo Amulet eRival 29
Horské elektrokolo Amulet eStar 29
Horské elektrokolo Amulet eNight Cat 29
Středový pohon EV Bike Power Kit
powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2017 Skládací kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com