Skladacikola.com Skladacikola.com

Moderní elektrokola nemají nic společného se "starou koncepcí" jízdních kol s pomocným motorem. Elektrokola se středovým pohonem jsou technologicky vyspělé stroje, které podporují, tedy nenahrazují šlapání. Pohon přidá sílu motoru jen tehdy, když jezdec šlape. Množství síly příšlapu automaticky nastavuje elektronika podle síly vynakládané jezdcem a také podle toho, zda si jezdec zvolí větší nebo menší podporu (stupeň) asistence.

Video - horská elektrokola se středovými pohony mění podobu bikování

Pohonná jednotka je umístěna ve středu rámu (ve středovém složení). Tam se nejméně projeví její hmotnost a kolo má tak nejlepší jízdní vlastnosti. Středové pohony jsou díky své koncepci a moderním technologiím v porovnání s nábojovými motory (motor zapletený do ráfku) především při nižších rychlostech účinnější a na provoz výrazně hospodárnější - na jedno nabití dokáží asistovat až o 35% déle.

 

Středové pohony - revoluce v cyklistice (8Fun Bafang)

 Z naší nabídky si vybere každý. K dispozici jsou jak kompletní elektrokola, tak také středové pohony v podobě elektrosad, kterými je možné elektrifikovat většinu jízdních kol.

Kde nakoupit

 

středové pohony Bafang BBS (EV Bike Power Kit) v našem internetovém obchodě

středové pohony Bafang BBS
 

powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2020 Skldac kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com