Skladacikola.com Skladacikola.com

Podíl elektrokol na celkovém objemu prodávaných jízdních kol narůstá a dosáhl výše, kterou již nelze přehlížet jako bezvýznamnou. Již v roce 2010 překročil prodej elektrokol v Evropě jeden milion. Trh elektrokol v současné době "běží naplno" a oslovuje stále více zákazníků. Přitom rychle stoupají nejenom prodeje, ale i částky vynaložené na jedno elektrokolo a to především díky rostoucímu povědomí zákazníků u kvalitě. Vše podtrhuje fakt, že v roce 2014 bylo k vidění na největším cyklstickém veletrhu Eurobike více elektrokol než běžných jízdních kol.

 

Pro koho jsou elektrokola určená?

Moderní elektrokola již nejsou vhodná, jak tomu bylo dříve, jen pro pohodovou dopravu na kratší vzdálenosti, kdy vycházejí vstříc lidem fyzicky méně zdatným, starším, ne zcela zdravým nebo také příliš pohodlným, ale nově také sportovně laděným jezdcům. Jedno však mají pro všechny skupiny uživatelů společné - rozšiřují jejich dopravní možnosti a zvětšují akční rádius. 

Stoupající obliba jízdních kol s asistenčním elektropohonem vedla výrobce k rozšiřování sortimentu i mimo rámec klasických městských elektrokol, u nichž je kladen důraz především na komfort jízdy, pohodlné nasedání (snadno překročitelný nízkonástupový rám), ochranu oděvu (kryt řetězu, blatníky) dobrou viditelnost v podobě osvětlení a v neposlední řadě také snadný transport drobných věcí.

Další význanamnou skupinou jsou skládací elektrokola, na které jsou kladené podobné požadavky jako na městská elektrokola. Díky svým malým rozměrům po složení navíc umožňují přepravu v hromadných dopravních prostředcích nebo v kufru osobního automobilu a také se snadno "parkují" v malých prostorech.

Jedno je jisté, sport a elektrokolo se navzájem v žádném případě nevylučují. Naopak přináší společně ještě více zábavy. Jako u "pravého sportu" jde  v této skupině  o výkon, rychlost, sportovní vzhled a použitelnost pro daný terén. Mladí lidé, sportovci i tvůrci trendů vidí ve sportovních a horských elektrokolech prostředek pro volný čas a trénink, který lze používat i v každodenním životě. Silné pohony, kombinované s indivduálním a dynamickým stylem, přináší image, zábavu a zdraví.

zdroj: Go Pedelec!

 

Kde koupit 

  elektrokola v našem internetovém obchodě
funkce a princip
 
elektromotory
 
baterie a nabíječky
 
provozní náklady
 
standardizace EU
 
přejděte na e-pohon
 

powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2020 Skldac kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com