Skladacikola.com Skladacikola.com

Proměňte své jízdní kolo na kvalitní elektrokolo. Přitom zachovejte jeho nízkou váhu a těžiště uprostřed kola. Získejte dojezd na jedno nabití přes 100 kilometrů a rychlost po rovině nebo z kopce více jak 50 km/h. To vše za bezkonkurenční cenu a s minimálními provozními náklady.

Středový pohon EV Bike Power Kit (Bafang BBS)

 

Středový pohon - vaše snadná cesta k elektrokolu

Středový pohon EV Bike Power Kit (Bafang BBS-01) vyniká především lehkostí a jednoduchostí instalace. Díky své koncepci je v porovnání s motory ve výpletu při nižších rychlostech účinnější a na jedno nabití dokáže asistovat až o 35% déle. Středový pohon splňuje normy pro provoz na pozemních komunikacích, tedy nominální výkon motoru 250W a asistenci do rychlosti 25 km/h.

Elektrifikace jízdního kola středovým pohonem EV Bike Power Kit (8Fun Bafang)

Nově také v naší nabídce naleznete exta silné středové pohony EV Bike Power Kit (Bafang BBS-02 a -Bafang BBS-HD) s maximálním výkonem 1250W a kroutícím moment až 160 Nm, které jsou vhodné především pro sportovní a horská kola.

Kde koupit 

  pohony EV Bike Power Kit (Bafang BBS) v našem internetovém obchodě
YouTube   elektrifikace jízdního kola pohonem EV Bike Power Kit (Bafang BBS)
powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2017 Skládací kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com