Skladacikola.com Skladacikola.com

Proměňte své jízdní kolo na kvalitní elektrokolo. Přitom zachovejte jeho nízkou váhu a těžiště uprostřed kola. Získejte dojezd na jedno nabití přes 100 kilometrů a rychlost po rovině nebo z kopce více jak 50 km/h. To vše za bezkonkurenční cenu a s minimálními provozními náklady.

Středový pohon EV Bike Power Kit (Bafang BBS)

 

Středový pohon - vaše snadná cesta k elektrokolu

Středový pohon Bafang BBS (Apache Power Kit, EV Bike Power Kit) vyniká především lehkostí a jednoduchostí instalace. Díky své koncepci je v porovnání s motory ve výpletu při nižších rychlostech účinnější a na jedno nabití dokáže asistovat až o 35% déle. Středový pohon splňuje normy pro provoz na pozemních komunikacích, tedy nominální výkon motoru 250W a asistenci do rychlosti 25 km/h.

Horské elektrokolo Singular Swift Bafang BBS-01

Nově také v naší nabídce naleznete exta silné středové pohony Bafang BBS-02 a BBS-HD (EV Bike Power Kit 750W a 1000W) s maximálním výkonem 1250W a kroutícím moment až 160 Nm, které jsou vhodné především pro sportovní a horská kola.

Kde koupit 

  středové pohony Bafang BBS v našem internetovém obchodě
powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2020 Skldac kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com